Aslı Zen’den mayo çıkışı! ‘Bu yaşta giysinler de göreyim?’

Kıbrıs’ta sahne alan Aslı Zen, “Mayoyla çıkan kişiler bazı sosyal medya kullanıcı tarafından eleştiriliyor” sözlerine, “Herkes kendi mayosuna bakacak. Benim mayom taş gibi. Bu yaşta giysinler de göreyim? Ben uzun tuvalet ve elbiseler giyiyordum. Herkes giyiyor, ben de ‘Bir tur giyeyim’ dedim. Benim için cesaret kıyafeti çünkü daha önce giymemiştim” ifadelerini kullandı.

Uçakta İbrahim Tatlıses ile karşılaşan şarkıcı, “Elini öptüm. Uçakta ‘Hadi Hadi’ parçasını söyledik” dedi.

“EVLENEN ÇİFTLERİN DANS ŞARKISI OLACAK”

Projelerinden bahseden Zen, “Eşimle evlenirken ona düğün hediyesi olarak yazdığım ‘Birlikte Yaşlanalım’ diye güzel bir slow eser var. Önümüzde yıllarda evlenen çiftlerin dans şarkısı olacak. Eylül gibi yayınlanacak” açıklamasını yaptı.

“YILMAZ MORGÜL BİRAZ ÇIĞIRMIŞ”

Aslı Zen, “Bayhan’ın ‘Tiryakinim’ ve Yılmaz Morgül’ün ‘Ateşe Düştüm’ şarkılarını söylemesini yorumladı.

Ben de cover şarkılar yapıyorum. Bayhan’ı beğendim, Yılmaz’ı beğenmedim. Yılmaz Morgül biraz çığırmış gibi olmuş. Bağırmak var, bir de çığırmak var. Aslında güzel söylüyor şarkıları. ama işte konuşuluyor. Başka ne yapsın adamcağız?

“BENİMLE KİMSE SAVAŞMIYOR”

Ünlü isim, “Büyük bir savaşın içindeyiz. Sürekli savaşmak zorundayız. Benim avantajım şarkı yazıyorum. Ferhat Göçer ve Fatih Ürek’e yazdığım şarkılarla hayatını değiştirdim. O yüzden benimle kimse savaşmıyor. Öyle özelliğim olmasa beni paralarlardı” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x